Як діють фунгіциди?

Автор в Новини компанії от .

Сільське господарство - це широкопрофільна сфера діяльності, що вимагає від фермерів спеціалізованих знань і регулярного догляду як за рослинністю (причому, і культурної, і сміттєвої), так і за грунтом. На сьогоднішній день ринок агропродукції готовий забезпечити будь-які препарати, в тому числі, різноманіття фунгіцидів та інших засобів захисту рослин.

Фунгіциди представляють собою препарати, призначені для ефективної боротьби з різними грибками, які можуть привести до зараження культур і загибелі врожаю. Правильне дозування і своєчасна обробка рослинності або насіння гарантує стійку захист до грибкової активності. Застосовувати фунгіциди можна як у вигляді лікувального препарату, так і в якості профілактики.

Що таке фунгіцид?


Фунгіцид - це частіше хімічне (але є і біологічні різновиди) речовина, яка забезпечує повноцінне протидію різних грибків. Це сприяє підвищенню врожайності і якості сільськогосподарської продукції.

Основний хімічних препаратів стає спеціалізоване хімічна сполука, підбирати відповідно до типу грибка. У біологічному фунгіциди використовуються бактерії-антагоністи патогенних грибків.

Класифікація фунгіцидів відбувається по:

 • формі (суспензії, порошки, емульсії, розчини);
 • призначенням;
 • спектру дії.

Всі фунгіциди є концентрованими засобами, токсичними для людини і навколишнього середовища. Тому дуже важливо під час обробки засіяної площі дотримуватися заходів безпеки, рекомендації виробника і дозування.

Високоефективні хімічні препарати здатні успішно боротися з такими грибковими захворюваннями, як сіра гниль, борошниста роса, коричнева гниль і багатьма іншими.

Фунгіциди: які бувають препарати?

Основним призначенням фунгіцидів є захист овочевих, культурних, плодових і кімнатних рослин від грибкової активності. Поразка грибком здатне зменшити урожай в середньому на 15-30%, що є значною втратою. Сучасні склади в стані оберігати рослинність, не завдаючи їй шкоди.

Всі препарати діляться по:

 • різновиди (біологічні та хімічні);
 • фізичними властивостями (органічні і неорганічні);
 • способу поширення (контактні і системні);
 • характером впливу (захисні, лікувальні, імунізують).

Застосовуючи фунгіциди попередньо в якості протруйника насіння, фермери забезпечують якісний посадковий матеріал, звільнений від спор паразитних грибів. Фунгіцидні обробки проводяться з урахуванням конкретного захворювання.

Контактні варіанти призначені для обробки конкретних рослин, тому як загибель грибкових збудників настає тільки при безпосередньому контакті зі складом. Системні ж рішення мають більш великий ефект. По суті, вони проникають всередину рослини і очищають його від шкідливих грибкових клітин.

Фунгіциди: який краще вибрати?


Захисні засоби подібного типу покращують екологічну якість врожаю, що є важливим пунктом в сільському господарстві. Оброблювальні процедури проводяться за місяць до того, як необхідно зібрати врожай сільськогосподарських культур, якщо фунгіциди використовуються за фактом виникнення проблеми.

Фунгіцидні кошти можуть застосовуватися в якості:

 • протруйників;
 • препаратів, якими обробляють грунт;
 • складами для нанесення в вегетативний період;
 • попереднього обприскування приміщень для зберігання зерна;
 • засобів для обробки рослин, що знаходяться в стані спокою.

Перевагою застосування фунгіцидів є ще і можливість обробки приміщення, ураженого грибком. Найкраще проводити обробку регулярно. Деяка рослинність вимагає 6-8 обробок за сезон, і це також необхідно враховувати при виборі конкретного препарату.

Чи можна змішувати фунгіциди?

Часто можна зустріти розчини фунгіциду з інсектицидами. Така комбінація препаратів дозволяє позбутися одночасно від різноманітних збудників захворювань і комах-шкідників.

Комбінування пестицидів дає можливість розширити спектр їх дії і разом з тим зменшити тимчасові витрати на обробку території. Концентрація препаратів залишається тією ж, але дія посилюється. У той же час, культурна рослинність не береться небезпеки. Для змішування доступні тільки хімічні пестициди.

Де купити фунгіциди?


Широкий асортимент препаратів для захисту рослин на протязі всього циклу зростання і розвитку надає інтернет-магазин Грінторо. Компанія спеціалізується на реалізації продукції для сільськогосподарських культур. Проконсультуватися або отримати додаткову інформацію за характеристиками товарів можна у менеджерів Greentoro. Замовлення доступний онлайн і за контактним номером телефону.

Последнее обновление: Мар 11, 2020

Похожие статьи

Рекомендованные продукты