Інсектициди

Інсектицид  Антихрущ
Інсектицид  Нокаут Екстра
Інсектицид  Том®(Фастак)
Інсектицид Антиколорад
Показано з 1 по 15 із 30 (всього 2 сторінок)

Інсектициди - у шкідників немає шансів

Інсектицид - це засіб, призначений для боротьби з різними шкідниками, зустрічаються в агроиндустрии і вражаючими рослини. В основі дії інсектицидів лежить принцип поразки кислотою організму комахи різними способами: через хітиновий покрив, дихальні шляхи, кровоносну систему і інші органи.

Інсектициди: особливості

Інсектициди являють собою хімічні речовини, здатні знищувати не тільки дорослі особини шкідників (наприклад, кліщів) на городі або в полі, а й яйця і личинки, що ховаються в рослинах і розвиваються на овочах.

Інсектициди діляться на:

  • системні;
  • контактні;
  • кишкові;
  • гормоноподобниє;
  • нейротоксичні;
  • фуміганти.

Застосування фуміганта, що проникає в організм комахи через дихальну систему, необхідно для захисту врожаю і збереження максимальної кількості плодів.

Як купити якісний інсектицид

Купити інсектицид можна в компанії «GreenToro» за вигідними цінами в порівнянні з роздрібними точками продажу. В інтернет-магазині представлені обидві різновиди інсектицидів - системний та контактний.

Інсектициди засоби проти комах: як застосовувати

При обробці рослин інсектицидами необхідно детально слідувати інформації, представленої на упаковці препарату. Відносно кімнатних рослин препарат, який бореться з комахами-шкідниками, також застосовується. Купити інсектицид для домашніх рослин можна в «GreenToro».

У чому відмінність системних інсектицидів від інших типів

Системний інсектицид здатен знищити комах незалежно від того, де проводилася обробка. Тобто, потрапивши на будь-яку частину рослини, речовина починає діяти. Огородник може побачити ефект від розпилення протягом приблизно 20 днів.

Особливості контактних інсектицидів

Рослина, покрите контактним інсектицидом, здатне знищити комах тільки на місці нанесення. Опади можуть значно ускладнити обробку. Інсектицид при цьому ефективно бореться з комахами на окремих частинах рослин.

Захист рослин за допомогою інсектицидів

У складі інсектицидів використовується тільки якісна сировина, яка не несе при правильному застосуванні ніякої шкоди для людського організму. При цьому садівник повинен чітко слідувати запропонованої виробниками інструкції при роботі з інсектицидами.

Купити препарат можна не тільки для захисту рослин і знищення комах, але і для боротьби з бур'янами.

Ціна продукції залежить від індивідуальних характеристик інсектицидів. Тим не менш, вона значно знижена в порівнянні з роздрібними точками без втрати якості.

Крім інсектицидів в компанії «GreenToro» можна купити також гербіциди, протруйники, регулятори росту, фунгіциди та іншу продукцію, що використовується в сільському господарстві. Допомогти з вибором, а також проконсультувати по асортименту інтернет-магазину готові менеджери «GreenToro». Доступні опт і роздріб.