Десиканти

Десикант
Укравіт

Ціна: 204.60 грн.

Десикант Булон®(Пропанид)
Десикант Макс
Укравіт

Ціна: 403.00 грн.

Десикант Річард®(Раундап)
Десикант Юстон®(Реглон Супер)
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Десиканти - що важливо знати

Десикант є хімічна речовина, необхідне для зневоднення тканин рослин. Зазвичай обробка проводиться перед збиранням врожаю для прискорення дозрівання і полегшення збору за допомогою техніки. Уповільнення надходження води до кореневої системи пригнічує хвороби і розмноження бур'янів.

Десикант: особливості

Хімічний засіб призначений для просушування рослин. Основна дія десиканта полягає в тому, що він перешкоджає надходженню вологи до коріння. Застосовуватися може по відношенню до культур, картоплі, гороху та іншої рослинності, яка завдяки своїй фізіології НЕ дозріває рівномірно. Препарат допомагає гармонійно дозріти насінню соняшнику.

Де купити якісний десикант

Інтернет-магазин «GreenToro» спеціалізується на продажу якісних сільськогосподарських препаратів для захисту і зміцнення рослин. Купити десикант можна онлайн, не витрачаючи власний час і зайві кошти в стаціонарних магазинах. Застосування десиканта гарантує повноцінний захист рослин.

Десиканти вирощуваних рослин: переваги

Купити десикант можна в широкому розмаїтті марок, підібравши індивідуальний варіант.

Десиканти мають наступні переваги:

  • забезпечують рівномірність дозрівання рослин;
  • знижують потенційний збиток урожаю;
  • захищають плода від шкідників і патогенної мікрофлори;
  • полегшують фермерам збирання врожаю;
  • підвищують якість сільськогосподарської продукції.
  • Речовина-десикант завдяки широкому спектру дії є чудовим добривом.

Десиканти: ціна вас приємно здивує

Десикант ефективно справляється з фітофторою, не даючи грибку вразити рослини. Ціна десикантом формується відповідно до виробником і рядом інших факторів. Придбання продукції в інтернет-магазині вигідніше, ніж в роздрібних точках продажів агротоваров.

Як десикант можна купити онлайн

Купити десиканти можна в інтернет-магазині «GreenToro». Замовлення оформляється як онлайн, так і за контактним номером телефону. Описати характеристики агропродукції, включаючи десиканти, можуть менеджери компанії. Доставка доступна в усі міста України. 

Також вас можеть зацікавити: фуміганти і інсектициди.