Ад'юванти і прилипачі

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Ад'юванти - впевненість в результаті

Ад'ювант або ж прилипач є речовиною або з'єднанням, яке призначене для посилення дії пестицидів і засвоєння поживних речовин. В агрономії прилипачем можуть бути різні препарати, що покращують распиляемость і прилипаемость розчину. Так вони посилюють вплив головного діючої речовини, поліпшують здатнысть до поглинання і асиміляцію.

Особливості ад'ювантов

Фермери знають про позитивний вплив прилипачів на стан рослинності, тому регулярно застосовують їх в сільському господарстві.

Простими ад'ювантамі є:

  • органічні і неорганічні речовини;
  • ослаблені штами мікроорганізмів;
  • синтетичні речовини.

Застосування такого зілля в господарстві дозволяє отримати більш результативне процвітання рослин. Крім того, спектр дії складу досить широкий, щоб використовувати його регулярно.

Адьювантов: як застосовувати

Прилипач змішується і розподіляється з вологою, після чого рівномірно наноситься на грунт.

Купити ад'юванти необхідно для того, щоб:

  • мінімізувати поверхневий натяг робочого розчину;
  • удосконалити поширення і поглинання речовин;
  • поліпшувати фізіологічний стан культури;
  • збільшити врожайність.

Прилипач наноситься на грунт для того, щоб скоротити негативний зовнішній вплив на рослини: сильні вітри, посуха, бур'яни, високі температури, рясні опади та інше.

Взаємодія з іншими засобами

Прилипач може бути самостійним засобом або входити до складу добрив і суспензій. Рослина, удобрене комплексом стабілізаторів зростання, дає великий і якісний урожай. Він може використовуватися як в фермерському, так і в дачному землеробстві.

Прилипач: перевага для рослин

Посадка рослинності в удобрений спеціальним засобом землю дозволяє убезпечити її від стресових ситуацій і забезпечити достатню кількість вологи. Причому оброблятися може будь-яка площа, навіть домашній сад.

Прилипачі яких фірм можна придбати?

Купити прилипачі з різними властивостями можна в компанії «GreenToro». В асортименті представлена продукція торгової марки Химагромаркетинг.

Ціна продукції залежить від індивідуальних характеристик. Вартість товарів, представлених в інтернет-магазині «GreenToro» значно нижче в порівнянні зі стаціонарними точками продажу.

Крім прилипачів в компанії «GreenToro» можна купити також гербіциди, інсектициди, регулятори росту, фунгіциди та інші засоби. Менеджери компанії допоможуть з вибором продукції та проконсультують по асортименту. Доступні опт і роздріб.

Також вас можуть зацікавити: фунгіціди та інсектициди.