Гербіциди від бур'янів

Гербіцид Отаман
Гербіцид Отаман Екстра
Показано з 1 по 15 із 81 (всього 6 сторінок)

Гербіциди на захисті вашого урожаю

Гербіциди являють собою хімічні речовини, застосування яких спрямовано на знищення бур'янів. При цьому оброблювана площа грунту не пригнічується і продовжує давати хороший врожай. Препарат використовується для обробки навіть сильно запущених територій. Застосовується він також навколо промислових об'єктів і на лісових вирубках.

Гербіциди: особливості

Гербіциди володіє великим спектром дії на різні типи бур'янів. Боротьба з бур'янами найбільш актуальна в період вирощування культур, так як їм наноситься серйозної шкоди. Бур'яни здатні відбирати корисні речовини і вологу, швидко поширюючись по посівному ділянці. Обробка землі гербіцидами відбувається методом розпилення. Застосування потрібно для повного очищення території.

Гербіциди бувають:

  • контактні і системні;
  • грунтові та грунтові.

Необхідно застосування гербіцидів і при вирощуванні кукурудзи. В цьому випадку гербіциди діють поступово, сповільнюючи ріст бур'янів. Обприскуються рослини на етапі формування 3-5 листів.

Гербіциди: чи варто купити в Україні

Сучасні українські гербіциди не поступаються в якості закордонної продукції, маючи при цьому оптимальну вартість в співвідношенні ціна / якість. Проникнення гербіцидів і подальше їх розподіл в грунті так само результативно, як при застосуванні засобів зарубіжних фабрик. Важливо правильно і детально слідувати запропонованої в комплекті інструкції. Тому купити хімічні речовини в Україні вигідно і корисно.

Різниця гербіцидів в роздріб і оптом

Придбання опту доречно в тому випадку, якщо обробляється велика поверхня. Оптові закупівлі гербіцидів в Києві мають знижену вартість і дозволяють гарантувати повсюдне розподіл речовини.

Ціни на гербіциди

Вартість такого засобу як гербіциди залежить від виробника та інших факторів (наприклад, широти поширення і типів бур'янів). У відповідності з властивостями підбирається ефективний варіант препарату, що підходить під індивідуальну ситуацію.

Де гербіциди купити в Києві

Продукція для обробки грунту представлена в інтернет-магазині «GreenToro». Купити гербіциди можна від виробників Хімагромаркетинг, ALFA Smart Agro та інших відомих брендів.

Чому купити якісні гербіциди в Києві вигідно в компанії «GreenToro»:

  • клієнт отримує індивідуальний підхід;
  • варіативність ефективних гербіцидів;
  • купити товари можна з доставкою по всій Україні;
  • продукція представлена за цінами нижче, ніж в роздрібних точках;
  • доступний опт.

Щоб замовити необхідні гербіциди, можна скористатися простою онлайн-формою або здійснити телефонний дзвінок.