Фунгіциди

Показано з 1 по 15 із 39 (всього 3 сторінок)
Фунгіциди

Фунгіцид - коротко про головне

Фунгіцид був розроблений для забезпечення захисту рослин від таких захворювань як грибок і гниль. Біологічний препарат також здатний підвищити врожайність і схожість насіння, а також посилити розвиток кореневої системи. Часто фунгіцид використовується щодо овочів в тандемі з стимуляторами росту.

Фунгіцид: особливості

Флакон лікувального препарату витрачається методом обприскування. Його використовують у вигляді профілактики або лікування захворювань. Використовувати певні фунгіциди можна в приміщенні, якщо хвороби масово вражають периметр. В цьому випадку обробляються всі площини - скла, підвіконня, кахель та інше. Таким чином, обробка має широкий спектр дії.

Купити фунгіцид в Україні можна за вигідними цінами в компанії «GreenToro» завдяки якісному місцевому виробництву. На ринку сільгосппродукції представлені обидві різновиди фунгіцидів - системний та контактний.

Фунгіцид: ціни і різновиди

Препарат застосовується при наявності у рослин фітофторозу. Це захворювання, що вражає безліч різних видів рослинності, переходячи з одного представника на іншого. Ознаками стають буро-сірі цятки, схожі з цвіллю. Використання фунгіцидів є стимулятором росту посаджених рослин.

У чому особливості системних фунгіцидів

Системний фунгіцид є хімічним засобом, здатним пересуватися в рослинах по їх судинній системі. Проникаючи всередину, фунгіцид забезпечує захист нових приростів після того, як була проведена обробка.

Чим відрізняється контактний фунгіцид

Контактний фунгіцид наноситься на конкретну частину рослини для захисту цієї ділянки. Так тільки оброблені речовиною частини знаходяться поза ризиком захворіти. Тобто, функція цього фунгіциду виключно захисна і сильно залежить від опадів.

Купити контактний і системний фунгіциди в Україні пропонує компанія «GreenToro».

Фунгіциди: застосування

Фермери застосовують фунгіцид в період, коли рослини найбільш схильні до хвороб. В основному, це друга половина літа - сезон з не надто високою температурою і дощовою погодою, коли захворювання отримує сприятливий грунт для поширення.

Купити фунгіцид в Україні коштує для того, щоб максимально убезпечити свій врожай від потенційних ушкоджень. Уражені зараженнями рослини не придатні до переробки, застосування і зберігання.

Широкий вибір фунгіцидів національного виробництва

Крім фунгіцидів в інтернет-магазині «GreenToro» можна придбати пестициди та інші засоби для обробки грунту і рослин. Оформлення замовлення доступно за контактним номером телефону або за допомогою онлайн-заявки. Менеджери компанії готові проконсультувати клієнтів і підібрати оптимальне рішення. Доступний як опт, так і роздрібне придбання фунгіцидів.