Акарициди

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Акарицид - це хімічний засіб, призначене для боротьби з такими шкідниками як тля, червець, кліщі, таргани, гусениці, довгоносики, а також іншими комахами і їх личинками.

Акарициди: особливості

Акарицид є препаратом, що забезпечує швидку загибель істот, які наносять пошкодження рослинам і людині. Краща температура для обприскування рослин засобом становить від 15 до 25 градусів. Склади досить токсичні для людей, тому застосовувати їх потрібно акуратно і відповідно до інструкції, що додається до конкретного засобу.

Акарицидні препарати: принцип дії

Акарицидні розчини застосовуються у відношенні людини і рослин, так як небезпека у вигляді дрібних паразитів і переносників захворювань існує не тільки на природі, але і в будинку. Препарат розподіляється на рослини і грунт ретельно і рівномірно, щоб засіб гарантовано потрапило в харчову систему шкідників.

Обприскуючи акарицидом рослини (паростки, стебла, інші ділянки, культури, цілі дерева, наприклад, яблуню), фермери добиваються повного знищення паразитів за одну якісну обробку.

Акарициди: препарати проти кліщів

Обробка грунту акарицидним засобом дозволяє викликати параліч і відмова органів харчування при попаданні в організм шкідників. До того ж, акарицидний препарат здатний стерилізувати самок кліщів, перериваючи таким чином цикл їх розмноження. Препарат готується по інструкції, не змішуючись з іншими, і наноситься на рослини в період відсутності опадів, вітру і палючого сонця.

Акарицидні протипаразитарні засоби

Зміст акарицидов включає в себе з'єднання фосфору, хлору, сірки, а також мінеральні масла. Склад препарату може варіюватися в залежності від торгової марки.

Акарициди діляться на:

  • контактні;
  • фуміганти;
  • системні;
  • кишкові.

Акарицидна обробка є найбільш ефективним методом для боротьби з паразитами. До того ж, засіб вимагає тільки одну обробку за сезон, щоб повторного навали кліщів не було.

Акарициди: де купити вигідно

Купити препарат можна в інтернет-магазині «GreenToro», що значно заощадить фінансові та часові ресурси. Доставка продукції доступна в Київ та інші міста України.

В інтернет-магазині доступні акарицидні протипаразитарні засоби виробника Хімагромаркетинг, що характеризуються:

  • контролем кліщів на всіх стадіях розвитку;
  • тривалістю захисної дії;
  • швидким ефектом - близько 15 хвилин.

Уточнити наявність інших препаратів, а також характеристики представленої продукції можна за контактним номером.

Акарициди: ціна, яка приємно здивує

Ціна продукції залежить від ряду факторів, серед яких виробник препарату. Замовлення може оформлятися онлайн або за номером телефону. Допомогти з вибором необхідної продукції для догляду за рослинами можуть менеджери компанії «GreenToro».

Також вас можуть зацікавити: прилипачі і мікродобрива.