Компанія GreenToro

Висока врожайність плодових або овочевих культур залежить тільки від комплексного підходу. Починаючи з маленького зернятка, людина повинна приділяти спочатку насінню, потім молодим сходам, ну а після — дорослим рослинам, гідних догляд.
Інтернет магазин Greentoro.com.ua надає можливість придбати якісну продукцію, яка буде не надавати посильну допомогу на всіх етапах розвитку.

Різноманітність товару

В каталозі на сайті представлено даний достаток продукції, серед якого можна виділити наступні:

  • посадковий матеріал, який може бути наданий в достатній кількості;
  • товари, призначені для захисту від найрізноманітніших шкідників, купити гербіциди;
  • різні активатори і стимулятори росту, абсолютно безпечні для людського організму;
  • якісні добрива, що надають можливість отримати сильну особину і звичайно ж достаток плодів.

Для того, щоб отримати урожай, досить тільки зайти на сайт, а все необхідне в розділах можна просто знайти.

Ми кращі-тому що нам довіряють


Українська компанія існує на ринку ось вже як більш, ніж три роки. За цей час клієнтська база збільшилася в кілька десятків разів. Серед постійних клієнтів існують не тільки оптові, але і роздрібні.
Нові ж клієнти однозначно оцінять ряд наступних переваг при роботі з Greentoro.com.ua:

  • Перевірений товар. Кожна одиниця пропонованої продукції пройшла особистий відбір персоналом. Якщо це захисні препарати — то вони дійсно одні з кращих на ринку. Всі засоби і насіння є результатом роботи вітчизняних компаній, що мають колосальний досвід в даній сфері. Більш докладно з назвами постачальників можна ознайомитися на сайті.
  • Індивідуальна консультація. При необхідності, досвідчені менеджери здатні дати вичерпні відповіді на всі питання. Фахівці допоможуть не тільки розвіяти сумніви з того чи іншого товару, але і надати допомогу в підборі необхідних препаратів.
  • Доставка по Україні. Незважаючи на регіон проживання надається максимально швидка доставка придбаного товару.
  • Повернення або обмін. Ми одна з небагатьох компаній, яка надає подібну послугу. Незважаючи на те, що кожен товар перед відправкою ретельно перевіряється, людський фактор все ж таки присутня. Якщо прийшов не той посадковий матеріал або кошти, клієнт завжди може оформити повернення на сайті. Для цього необхідно заповнити поля і контактну інформацію.
  • Оптовий і роздрібний продаж. В нашій клієнтській базі існують абсолютно різні покупці. Для Greentoro.com.ua не існує привілейованих ВІП-персон. Обслуговування відбувається в порядку черги, поза залежністю від суми поставки.


Краща цінова політика в даному сегменті. Знайдете дешевше? Ми з радістю розглянемо вартість товарів.
Придбати якісний матеріал для посіву і подальшої обробки за демократичними цінами тепер стало можливим. Зручна і проста навігація сайту дозволить вибрати бажані позиції і оформити замовлення буквально за кілька хвилин.