Новини від компанії Greentoro Новини від компанії Greentoro Feed


Written by on

У сучасному сільському господарстві, ландшафтному дизайні, на дачних ділянках часто застосовуються спеціальні засоби, які здатні захистити рослини і дерева від негативного впливу бур'янових культур, грибкових захворювань або шкідливих комах.

Written by on

Садівники, дачники, співробітники сільськогосподарської діяльності досить часто використовують різноманітні допоміжні елементи, щоб захистити врожаї і посіви від комах або шкідливих рослин. Гербіциди застосовують для збереження культур від бур'янів, чагарників та іншої рослинності, що перешкоджає нормальному росту і розвитку посівних.

Written by on

Плануючи великі посівні роботи і розраховуючи на якісний урожай у великих розмірах, аграрії часто вдаються до спеціальних захисних засобів. Убезпечити культури від негативного впливу бур'янових рослин можна при використанні гербіцидів.

Written by on

Гербіциди є одним з різновидів спеціальних препаратів для боротьби з бур'янами. Особливо актуально їх застосування в широких масштабах сільського господарства, де необхідно оберігати культури і всіляко сприяти підвищенню їх врожайності. Частина гербіцидів розробляється виборчими, тобто розрахованими на боротьбу лише з певними видами бур'янів. Інші ж виконуються у вигляді комплексного рішення, здатного знищити всю небажану рослинність на території.

Written by on

Сільське господарство - це широкопрофільна сфера діяльності, що вимагає від фермерів спеціалізованих знань і регулярного догляду як за рослинністю (причому, і культурної, і сміттєвої), так і за грунтом. На сьогоднішній день ринок агропродукції готовий забезпечити будь-які препарати, в тому числі, різноманіття фунгіцидів та інших засобів захисту рослин.

Written by on

Розвиток сільського господарства регулярно мотивує виробників розробляти все нові засоби захисту рослин. Сьогодні випускаються як вузькоспрямовані рішення, так і комплексні засоби, що дозволяють забезпечити стійкість сільськогосподарських культур до негативного зовнішнього впливу, до якого зараховуються бур`яни, шкідники, грибки і багато іншого.

Written by on

Вирощування сільськогосподарських культур завжди пов'язане з безліччю ризиків, і без застосування спеціалізованих засобів добитися результативного і якісного врожаю практично неможливо. З боку навколишнього середовища регулярно виявляється негативний вплив у вигляді активності комах-шкідників, грибків, захворювань. Саме тому регулярно розробляються високоефективні склади, що дозволяють забезпечити додатковий захист сільськогосподарським культурам.


Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)