Родентициди від гризунів

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Родентициди від гризунів

Родентициди - це препарат, призначенням якого є боротьба з гризунами, зокрема, мишею-полівкою. Хімічний засіб отруює організм шкідника, зменшуючи їх популяцію і зберігаючи урожай.

Родентициди: особливості препарату

Родентициди ефективно застосовується для дератизації та володіє тривалим терміном дії.

Препарат буває:

  • гострої дії - викликають прискорене отруєння. При тривалому застосуванні можуть викликають відмову від принад, а також подальше звикання до препарату.
  • хронічної дії (антикоагулянти) - при невеликому, але тривалому споживанні наживок з миш'яком популяція гризунів поступово зменшується і винищується. 

Родентициди-антикоагулянти застосовуються в меншій кількості і при випадковому поїданні іншим тваринам не викликають небезпеки для організму.

Купити і застосовувати родентициди варто в тому випадку, якщо в господарстві помічені щури та інші небезпечні для врожаю гризуни. Препарат забезпечує підвищений рівень захисту культур. Родентициди є найбільш успішним засобом для боротьби з гризунами.

Де родентициди купити в Україні

Родентициди високої якості і ефективності доступні для покупки в компанії «GreenToro». Препарат представлений в декількох варіаціях, серед яких можна вибрати відповідну для індивідуального випадку. Родентициди мають кілька класів небезпеки, що визначають умови його застосування.

Родентициди: препарати і особливість їх застосування

Родентициди дуже токсичні, тому становлять небезпеку для людини і тварин. Для застосування важливо дуже докладно слідувати інструкції, вибираючи відповідну для індивідуального випадку дозу.

Чому родентициди варто купити в компанії «GreenToro»:

  • можливість вибрати підходящий варіант;
  • поширення на різні види гризунів;
  • знижена ціна в порівнянні з роздрібними точками;
  • зручність придбання продукції.

Родентициди вимагає особливої обережності при застосуванні, але він здатний зупинити зростання популяції гризунів, приносять руйнування.

Як купити родентициди онлайн

Купити агропродукцію, в тому числі, родентициди в інтернет-магазині «GreenToro». Замовлення оформляється онлайн або контактним номером телефону. Доставка доступна в усі міста України. Допомогти з вибором необхідної продукції можуть менеджери компанії. Товари можуть придбаватися оптом і в роздріб.

Також вас можуть зацікавити: фуміганти і акарициди.