Мікродобрива

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Мікродобрива - запорука гарного врожаю

Мікродобрива - це комплексна або моно-підгодівля, яка включає в себе мікроелементи, які споживаються рослинами в невеликих кількостях. Якщо в складі включений ряд корисних елементів, вони вважаються полімікроудобреніямі. Найбільш ефективні форми - це традиційні з'єднання в складі органічних молекул. Основне призначення мікроудобеній - збільшення виробництва сільгосппродукції.

Мікродобрива: особливості

Харчування грунту і рослин відбувається за рахунок регулярного застосування добрив в достатній кількості, щоб поповнювати баланс мікроелементів. Зазвичай мікродобрива не містять важких металів. При правильному використанні добрив у рослин з'являється імунітет до ряду захворювань, які з'являються внаслідок забруднення посівного ділянки. Певний вид мікродобрив здатний забезпечувати харчування культур і створювати бар'єр від інтоксикації.
Мікродобрива для рослин містять в складі такі елементи як:
  • азот;
  • фосфор;
  • калій.
Вони необхідні рослинам для нормального росту і розвитку. Купити мікродобрива для рослин в широкому асортименті і за вигідними цінами можна в інтернет-магазині.

Де купити якісні мікродобрива

Компанія «GreenToro» спеціалізується на реалізації якісних мікродобрив для рослин. Тут нескладно підібрати відповідні мікроелементи для індивідуального господарства.
Мікроелементи для рослин купити в «GreenToro» означає:
  • заощадити час і кошти;
  • вибрати найбільш оптимальний варіант;
  • проконсультуватися з приводу мікродобрив;
  • вибрати комплексне рішення.
Купити продукцію можна онлайн або при телефонному спілкуванні з менеджерами інтернет-магазину.

Мікродобрива за вигідною ціною

Ціна мікродобрив для рослин залежить від характеристик продукції та виробника. Купити добрива можна оптом, щоб зробити свою покупку ще більш вигідною.
Внесення в грунт додаткових поживних речовин для рослин проводиться методом фертигації, тобто, добрива надходять в комплексі з водою для зрошення. Комплексні мінеральні добрива мають у складі кілька корисних мікроелементів, тому вважаються складною або полі-підгодівлею. Придбання комплексу значно вигідніше і зручніше в застосуванні.

Мікродобрива: доставка по Україні

Компанія «GreenToro» пропонує широкий асортимент мікродобрив та іншої сільськогосподарської продукції з доставкою в Київ та інші міста України. Обговорити всі нюанси, отримати консультацію і замовити необхідну продукцію можна, зателефонувавши за контактним номером телефону інтернет-магазину.
Також вас можуть зацікавити: інсектециди і десиканти.