• Гербіцид Тотал К 100 мл

«ТОТАЛ К», 100 мл 

Системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних та багаторічних бур'янів на сільськогосподарських угіддях та землях несільськогосподарського призначення. Десикант зернобобових та соняшнику.

Діюча речовина: калійна сіль гліфосату, 625 г/л.

Препаративна форма: розчинний концентрат (РК)

Швидкість дії:
Перші ознаки гербіцидної дії з'являються на 2-3 день у вигляді пожовтіння та побуріння рослин. Повна загибель спостерігається на 7-14 день після обробки залежно від видового складу бур'янів та норми внесення препарату.

Механізм дії:
Діюча речовина, потрапляючи на зелені частини бур'янів, що вегетують (листя, стебла), розслабляє міжкутикулярні зв'язки, що дозволяє ввібрати препарат паренхімою з подальшим переміщенням по всіх органах з інгібуванням синтезу амінокислот, необхідних для росту і життєдіяльності бур'янів. числа та кореневої системи. Тотал К застосовується тільки по бур'янах, що активно вегетують, і не діє на рослини, які зійшли після застосування гербіциду.

Властивості та переваги:
 • Високоефективний гербіцид суцільної (неселективної) дії.
 • Завдяки унікальному механізму проникнення збільшує швидкість дії, знижуючи вплив температурного режиму під час застосування препарату. Адаптований до ширшого температурного діапазону, цим розсуваються тимчасові, біологічно обгрунтовані, рамки застосування гербіциду.
 • Опади за 30 хвилин після внесення препарату не знижують ефективності.
 • Застосування в період інтенсивного зростання бур'янів дозволяє повністю позбутися всіх злісних багаторічних бур'янів, у тому числі, таких як пирій повзучий, осот рожевий, берізка польова та ін.
 • Тотал К рекомендується для боротьби з багатьма гідрофітними бур'янами (осоки, рогоза та ін.)
 • Препарат не має обмежень у сівозміні. Після Тотал К можна висівати будь-які культури.
 • Можна застосовувати як десиканти перед збиранням урожаю, що дозволяє підвищити якість зерна за рахунок зниження вологості та засміченості посівів.
 • Застосування Тотал К в системах парової, зяблевої та мінімальної обробки ґрунту, знижує витрати на механічне розпушування, дозволяє скоротити їх число і тим самим знизити ерозію ґрунтів та підвищити їхнє забезпечення вологою. Завдяки унікальній хімічній природі перевершує всі відомі гербіциди інших класів за спектром дії.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Тотал К не має ґрунтової активності. Боротьбу з бур'яном у системі mini-till, no- till в довсоходовый період, можна реалізовувати з допомогою гербіциду суцільного дії. Умовою безпечного застосування є виключно довсходове внесення препарату (максимум за 2-3 дні до появи сходів культури). Також не рекомендується внесення препарату в довсходовий період при ймовірності випадання опадів зливового характеру, у зв'язку з можливістю промивання препарату в небажане (що містить насіння) шари ґрунту.

ЗАСТОСУВАННЯ:

До уваги споживачів! Щоб уникнути ризиків для людей та навколишнього середовища, потрібно дотримуватися Інструкція з використання:

Культура

Тип бур'янів

Норма витрат

Землі під посадку картоплі та овочевих культур

Широкий спектр однорічних та багаторічних злакових та дводольних бур'янів

20-30 мл на 3-5 л води на 1 сотку

Землі після збирання врожаю

20-30 мл на 2-4 л води на 1 сотку

Землі під посіви зернових культур

15-30 мл на 2-4 л води на 1 сотку

Землі не с/г призначення

30-40 мл на 2-3 води на 1 сотку

Міжряддя садів та виноградників

20-40 мл на 2-3 л води на 1 сотку

Соняшник та кукурудза

Передвиборча дексикація

15-25 мл на 2-3 л води на 1 сотку

*Світова практика використання

Не допускати попадання препарату на листя та пагони культурних рослин

Робочий розчин потрібно робити безпосередньо перед обприскуванням, при зберіганні втрачаються властивості препарату.

Високоефективний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних та багаторічних бур'янів на: сільськогосподарських угіддях (площі призначені під посадку картоплі, овочевих, зернових, люцерн, ріпак, кукурудзи, багаторічних трав, пари), садах, виноградниках, та землю не сільськогосподарського на узбіччя доріг, залізничні насипи), відкритих колекторно-дренажних та зрошувальних мереж та їх узбіччя. Тотал К рекомендується для боротьби з багатьма гідрофітними бур'янами (осоки, рогоза та ін.) Десикант для зернобобових та соняшнику.

Швидкість дій:  перші ознаки гербіцидної дії проявляються на 2-3 добу як пожовтіння рослин. Повна загибель спостерігається на 4-7 добу після обробки залежно від видового складу бур'янів та норми внесення препарату.

Запобіжні заходи: зберігати в оригінальній упаковці окремо від продуктів харчування, напоїв та кормів. Виключити доступ до препарату дітей, сторонніх та тварин. Зберігати при температурі +5 до +35°С. Під час роботи не їсти, не пити, не курити. Користуватись індивідуальними засобами захисту. Після роботи вимити з милом руки та обличчя.

Перша допомога: при попаданні препарату на шкіру: Зняти забруднений одяг та ретельно вимити забруднені частини тіла водою з милом. При ковтанні необхідно кілька разів прийняти активоване вугілля. Звернутись до лікаря, передати йому тарну етикетку препарату.

Знешкодження тари та препарату: розлитий препарат зібрати разом із ґрунтом та поховати на спеціально відведеній ділянці, тару спалити.

Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика: ІІІ клас (помірковано небезпечні).

Термін придатності: 3 роки від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказано на упаковці.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Тотал К 100 мл

 • Виробник: Адиант +
 • Діюча речовина: Изопропиламинная соль глифосата 480 г/л
 • Наявність: На складі
 • Ціна: 150.00 грн.

Рекомендовані товари
Гербіцид Тотал 100мл
Гербіцид Тотал 500мл
Цукрон + (100мл)
Адиант +

Ціна: 190.00 грн.