• Ад’ювант Цивік
Діюча речовина
Комплекс неорганічних та органічних кислот
Препаративна форма
Водорозчинний концентрат
Призначення
рН-коректор води.
Тара
5 л

Переваги

  • Знижує та контролює рН водного розчину.
  • Містить індикатор для швидкого та ефективного контролю рН.
  • Сприяє уникненню лужної деградації діючих речовин та зберігає їх ефективність.
  • Покращує розчинність засобів захисту та добрив.

Механізм дії

Ph-коректор Цивік за рахунок нейтралізації надлишку гідроксид-іонів (OH-) та розчинених солей забезпечує підкислення робочого розчину. В результаті цього попереджається процес гідролізу та блокування діючих речовин засобів захисту рослин, покращується ступінь та швидкість їх проникнення в тканини.

рН робочого розчинуКолір робочого розчину
> 7синій
6-7зелений
< 6жовтий

Загальні рекомендації

Цивік сумісний з усіма видами пестицидів та мікродобрив, але перед застосуванням необхідно ознайомитися з тарними етикетками препаратів на наявність обмежень по сумісному застосуванню з pH-коректорами (кондиціонерами води) на основі кислот. Не застосовувати у баковій суміші з фунгіцидами, які в своєму складі містять сполуки міді (Cu++). Робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Бак обприскувача заповнюють на 1/2-2/3 водою. Потім до баку обприскувача додають необхідну кількість pH-коректору. Далі при ввімкненому режимі розмішування додають необхідну кількість пестициду та доливають водою до повного об’єму бака. Цивік обов’язково додається до бака обприскувача перед додаванням пестицидів!

Норма витрати робочої рідини

В залежності від рН норма витрати Цивіку становить від 40 до 150 мл/100 л води. Перед використанням бажано провести попереднє визначення норми рН-коректору. Для цього в 1 л води потрібно додати pH-коректор порціями по 0,1 мл до забарвлення розчину у відповідний колір. При додаванні Цивіку колір робочого розчину змінюється від блакитного до зеленого (залежно від рН).

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Ад’ювант Цивік

  • Виробник: ALFA Smart Agro
  • Діюча речовина: Комплекс неорганических и органических кислот
  • Наявність: На складі
  • Ціна: 132.00 грн.

Доступні опції

Рекомендовані товари
Ад’ювант Піноль
Ад’ювант Омега Екстра
Ад’ювант Бустер
Ад’ювант Альфалип