• Гербіцид Ньюпорт®(Миура)

НЬЮПОРТ®

Системний гербіцид для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів в посівах цукрових буряків, соняшнику, сої та ріпаку 

Діюча речовина: хізалофоп-П-етил, 125 г/л. 

Препаративна форма: концентрат, що емульгується. 

Упаковка: пластикова каністра, 10 л 

Переваги препарату: 

  • препарат володіє високою гербіцидною ефективністю в боротьбі з однорічними і багаторічними злаковими бур’янами та падалицею культурних злаків; 
  • гербіцид не викликає пошкоджень у двосім’ядольних рослин. Може застосовуватися в посівах цукрових буряків, соняшника, сої та ріпаку, незалежно від фази розвитку культурних рослин;
  • ефективність препарату не знижуються при випаданні опадів, через дві години після внесення; 
  • завдяки тому, що діюча речовина хізалофоп-П-етил належить до складних органічних ефірів (арилоксифеноксипропіонатів), вона відрізняється підвищеною леткістю та рухливістю у рослинах. Це обумовлює високу ефективність препарату в умовах більш низьких температур, порівняно з діючими речовинами інших хімічних груп. 

Механізм дії: Діюча речовина препарату проникає в рослину через листки та стебла і пересувається по ній через флоему та ксилему до точок росту. Хізалофоп-П-етил пригнічує фермент ацетілкарбоксилазу (АСС-азу), який є життєво важливим для злакових бур’янів. Препарат знищує як надземну, так і підземну (кореневу) частини злаків, запобігаючи відростанню багаторічних видів. Завдяки своїй селективності, препарат не викликає фітотоксичності у двосім’ядольних культурних рослин, на яких рекомендований до застосування. Гербіцид знищує тільки ті бур’яни, які є в посівах на момент обробки і не діє на бур’яни, що з’явилися після внесення препарату.

Застосування:

Культура

Шкідливі об’єкти

Норми витрати препарату, л\га

Спосіб і строки застосування

Кратність обробок

Буряки цукрові, соняшник, соя, ріпак ярий та озимий

Однорічні злакові

0,4-0,8

Обприскування посівів у фазу 2-4 листків у бур’янів (незалежно від фази розвитку культури)

1

Багаторічні злакові (пирій)

0,8-1,2

Обприскування посівів при висоті пирію 10-15 см (незалежно від фази розвитку культури

 

Особливості технології внесення: У разі сильної засміченості посівів норму витрат робочого розчину слід збільшити. Найкращі результати дає обприскування активно ростучих бур’янів.

Спектр дії: 

Однорічні злакові: бромус розчепірений, вівсюг звичайний, канаркова трава короткоколоса, куряче просо, лисохвіст лучний, мітлиця біла, мишій сизий, мишій зелений, пальчатка кров’яна, падалиця зернових, пажитниця однорічна, тонконіг однорічний. 

Багаторічні злакові: гумай, очерет звичайний, польовиця біла, пирій повзучий, свинорий пальчастий, тонконіг звичайний. На двосім’ядольні бур’яни препарат не діє. 

Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика: ІІІ клас небезпечності (малотоксичний). Малотоксичний для ссавців, риб і бджіл. 

Температурні умови застосування: +10°С до +25°С Погодні умови застосування: Умовою ефективної дії препарату є відсутність опадів після обприскування протягом 2 годин. Не проводити внесення по мокрим від дощу чи роси рослинам, або при швидкості вітру понад 5 м/с. У дні з високою температурою обприскування бажано проводити у вечірні години або вранці. 


Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Ньюпорт®(Миура)

  • Виробник: BEST
  • Діюча речовина: Хизалофоп-П-этил
  • Наявність: На складі
  • Ціна: 426.25 грн.

Доступні опції