• Гербіцид Грінвіч®(Базагран)

ГРIНВIЧ®

Післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними двосім’ядольними бур’янами в посівах гороху та сої. 

Діюча речовина: бентазон, 480 г/л 

Препаративна форма: розчинний концентрат 

Упаковка: пластикова каністра, 20 л 

Переваги препарату: 

  • препарат знищує найбільш поширені види дводольних бур’янів; 
  • висока селективність по відношенню до культури; 
  • тривала захисна дія. 

Механізм дії: Діюча речовина гербіциду проникає у рослини через листя. Бентазон призводить до порушення функціювання другої фотосинтетичної системи з наступним припиненням розвитку і поділу клітин та загибелі рослин. 

Спектр дії: Гербіцид використовується для пригнічення та знищення широкого спектру двосім’ядольних бур’янів та рослин з родини осокових. Найчутливішими до препарату виявились слідуючі бур’яни: амброзія полино-листа, полин, роман, ромашка, дурман, гречка витка, гірчиця польова, нетреба, портулак, редька дика, незабутниця (галінсога), щириця, паслін, смикавець круглий, підмаренник чіпкий, жабрій. 

Погодні умови застосування: Умовою ефективної дії препарату є відсутність опадів після внесення препарату протягом 2 годин. Обприскування доцільно проводити при швидкості вітру не більше, ніж 5 м/с

Застосування:

Культура

Шкідливі об’єкти

Спосіб, час обробки, обмеження

Норма витрати препарату, л/га

Максимальна кратність обробок

Горох (на насіння)

Однорічні двосім’ядольні

Обприскування посівів в фазу 5-6 листків культури

3,0

1

Соя

Однорічні двосім’ядольні

Обприскування посівів в фазу 1-3 справжніх листків культури

1,5-3,0

1

 

Особливості технології внесення: Максимальна ефективність препарату досягається при застосуванні його в фазі інтенсивного росту бур’янів (для однорічних 2-4 листки). Найсприятливіший період – тепла волога погода (оптимальна температура +10°С ... +23°С). Найчутливіші культури (горох) рекомендується обприскувати за можливості в по- хмуру погоду і за температури нижче +20°С. Не слід застосовувати препарат , якщо очікуються нічні заморозки. Не обробляти і тоді, коли протягом 5 годин після обприскування очікується дощ. Гербіцидна дія препарату, в залежності від погодних умов, проявляється на 3-7 день, а повна загибель на 10-14 день після обробки. 

Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика: ІІІ клас (малотоксичний). Малотоксичний для ссавців. Малонебезпечний для риб та птахів. 

Температурні умови застосування: +10°С до +25°С 

Об’єм робочого розчину: при наземному обприскуванні 200-400 л/га. В разі високого рівня забур’яненості потрібно використовувати максимальну норму витрати робочої рідини.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Грінвіч®(Базагран)

  • Виробник: BEST
  • Діюча речовина: бентазон
  • Наявність: На складі
  • Ціна: 503.75 грн.

Доступні опції