• Гербіцид Ланкастер®(Харнес)

ЛАНКАСТЕР®

Селективний ґрунтовий досходовий гербіцид, для боротьби з однорічними двосім’ядольними та злаковими бур’янами в посівах кукурудзи, соняшника , сої та на землях несільськогосподарського призначення. 

Діюча речовина: ацетохлор, 900 г/л. 

Препаративна форма: концентрат, що емульгується. 

Упаковка: пластикова каністра, 20 л. 

Переваги препарату: 

  • широкий спектр дії проти злакових та деяких дводольних бур’янів; 
  • період захисної дії, в залежності від погодньо-кліматичних умов, становить від 8 до 12 тижнів; 
  • забезпечує надійне знищення бур’янів, що в свою чергу зменшує кількість ме- ханічних обробок, збереження вологи та структури грунту; 
  • відсутність негативного впливу на наступні культури сівозміни; 
  • можливість застосування в бакових сумішах, для розширення спектру дії. 

Механізм дії: Діюча речовина грунтового гербіциду Ланкастер – ацетохлор діє на проростаючі бур’яни. Проникаючи у тканини шилець і коренів вона активно гальмує розвиток і поділ клітин через порушення в них білкового обміну. Порушення обміну речовин в рослинах бур’янів спричинене ацетохлором є незворотнім процесом. В результаті дії ацетохлору проростки бур’янів зупиняють ріст і розвиток та гинуть. 

Спектр дії: 

Чутливі: галінсога дрібноквіткова, грицики звичайні, куряче просо, лобода біла, мишій зелений, мишій сизий, портулак городній, щириця звичайна. 

Помірночутливі: амброзія полинолиста, зірочник середній, паслін чорний, підмаренник чіпкий, суріпиця звичайна, талабан польовий. 

Малочутливі: берізка польова, будяк польовий, гірчак широколистий, редька дика, ромашка.

Застосування:

Культура

Спосіб внесення

Шкідливі об’єкти

Норма внесення, л/га

Кукурудза

Обприскування грунту до висівання, під час висівання, після висівання, але до появи сходів культури

Однорічні злакові та двосім’ядольні, а також проростки багато- річних бур’янів з насіння

1,5-3,0

Соняшник

Соя

Землі несільськогосподарського призначення (смуги відчуження ліній електропередач, газо- та нафтопроводів, узбіччя доріг, залізничні насипи)

Обприскування грунту до появи сходів бур’янів. Забороняється випасання худоби та заготівля сіна у зоні 300 м від оброблених територій протягом 15 діб. Забороняється обробка земель несільськогосподарського використання на відстані менше 300 м від місць постійного перебування людей.

3,0

 

Мінімальна норма витрати застосовується на малогумусних, легких за механічним складом грунтах, середні – на суглинкових, із вмістом гумусу менше 3%, і підвищені – на суглинкових і важких, із вмістом гумусу більш 3%, та торфяних. 

Особливості технології внесення: 

Чутливі: галінсога дрібноквіткова, грицики звичайні, куряче просо, лобода біла, мишій зелений, мишій сизий, портулак городній, щириця звичайна. 

Помірночутливі: амброзія полинолиста, зірочник середній, паслін чорний, підмаренник чіпкий, суріпиця звичайна, талабан польовий. 

Малочутливі: берізка польова, будяк польовий, гірчак широколистий, редька дика, ромашка. 

Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика: ІІІ клас небезпечності (малотоксичний), помірнонебезпечний для бджіл. Температурні умови застосування: +8°С до +25°С 

Погодні умови застосування: Оптимальні умови для внесення — при достатній вологості грунту Обприскування необхідно проводити при швидкості вітру не більше, ніж 5 м/с 


Об’єм робочого розчину: 200-300 л/га. Робочий розчин препарату необхідно використати протягом 24 годин з моменту приготування.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Ланкастер®(Харнес)

  • Виробник: BEST
  • Діюча речовина: Ацетохлор
  • Наявність: На складі
  • Ціна: 242.42 грн.

Доступні опції