• Гербіцид Геліос

Гербіцид Геліос

Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 р/л (у кислотному еквіваленті, 360 р/л)
 Препаративна форма: розчинний концентрат
 Тара: каністри по 20 л

Загальна інформація про препарат ГЕЛІОС:

Системний гербіцид суцільної дії для боротьби проти широкого спектру однорічних та багаторічних бур'янів на сільськогосподарських угіддях та землях не сільськогосподарського призначення.

Механізм дії гербіциду ГЕЛІОС:

Гербіцид Геліос пригнічує синтез амінокислот у клітинах рослин, в результаті чого відбувається інгібування синтезу хлорофілу з наступним відмиранням рослин, в тому числі, їх кореневої системи.

Завдяки унікальній рецептурі і сучасної технології виробництва гербіцид Геліос швидко проникає в листя та інші зелені частини вегетуючих рослин і розноситься по всіх органах.

Однорічні рослини протягом 2-5 доби хворіють хлорозом і гинуть протягом 5-12 діб, а багаторічні рослини гинуть через 14-21 день.

Увага! Гербіцид застосовується тільки по активно вегетуючих бур'янах і не діє на рослини, які зійшли після дії гербіциду.

Рекомендації щодо застосування препарату ГЕЛІОС:

Культура
Цільовий об'єкт дії
Норма витрати препарату,
л/га

Норма витрати
 робочої рідини,
л/га

Офіційна реєстрація
100-300
Землі не сільськогосподарського призначення
Однорічні та багаторічні дводольні та злакові бур'яни
3,0-6,0
Деревно-чагарникова рослинність
5,0-8,0
Практика застосування аналогічних препаратів:
Пари і поля, призначені під посіви ярих та озимих культур
Однорічні дводольні та злакові бур'яни
2,0-5,0
Багаторічні дводольні та злакові бур'яни
4,0-6,0
Сади і виноградники (стрічкове внесення)
Однорічні та багаторічні дводольні та злакові бур'яни
4,0-6,0
Соняшник
Десикація
3,0
150-300 л/га наземне обприскування, 50-100 л/га – авиаметодом
Пшениця озима, ячмінь ярий
Десикація
3,0

 

Загальні рекомендації щодо застосування гербіциду ГЕЛІОС:

Препарат слід застосовувати за сухої та безвітряної погоди, не пізніше, ніж за 6 годин до випадання опадів. Під час обприскування необхідно не допускати потрапляння гербіциду на листя культурних рослин, дерев і чагарників. Не застосовувати гербіцид Геліос при температурі повітря нижче 13°С і вище 25°С.

Як препарат гербіцид вноситься одноразовим обприскуванням активно вегетуючих бур'янів. Норма витрати залежить від виду бур'янів та їх фази розвитку. Обприскування проводять за 12-14 днів до проведення механічних обробок (культивації, дискування, оранки). Дощ протягом 6 годин після обприскування може істотно знизити ефективність дії препарату. Норма витрати робочого розчину залежить від густоти травостою і становить 100-300 л/га Важливою умовою є повне рівномірне покриття рослин робочим розчином.

Порядок приготування робочого розчину гербіциду ГЕЛІОС:

Вода для приготування робочого розчину повинна бути чистою. Велика кількість сторонніх тіл, мулу або глини у воді може істотно вплинути на ефективність дії гербіциду. Під час використання жорсткої води рекомендується застосовувати знижені норми концентрації робочого розчину і підвищені дози препарату.

Рекомендована концентрація робочого розчину від 1% до 3%.

Робочий розчин готують безпосередньо перед проведенням гербіцидної обробки: відміряти необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача та наповнити бак водою наполовину, після чого включити мішалку. Потім слід залити в обприскувач необхідну кількість препарату та через 15-20 хвилин долити води до повного об'єму.

 

Увага! Мішалка повинна бути включеною під час приготування робочого розчину та під час проведення обприскування.

Переваги застосування гербіциду Геліос, РК:

  • Завдяки системній дії Геліос знищує не тільки надземну частину бур'янів, але і їх кореневу систему, що надзвичайно актуально в боротьбі з багаторічними корнеотпрысковыми бур'янами;

  • Гелиос ефективно знищує як однорічні, так і багаторічні бур'яни на полях, призначених під посів ярих та озимих культур, що дозволяє зберегти вологу і забезпечити появу рівних і своєчасних сходів культури;

  • Застосування гербіциду Геліос істотно знижує загальну забур'яненість полів і зводить до мінімуму кількість механічних обробок грунту;

  • Гербіцид Геліос не має ґрунтової активністю, тому після його застосування можна проводити посів будь-якої сільськогосподарської культури;

  • Застосування гербіциду Геліос в якості десиканта істотно прискорює і полегшує процес збору врожаю сільськогосподарських культур, дозволяючи знизити витрати і заощадити паливно-мастильні матеріали;

  • Завдяки застосуванню сучасних поверхнево-активних речовин Геліос добре утримується на поверхні рослин, тим самим істотно знижуючи втрати препарату при випаровуванні, стікання і вивітрюванні.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Геліос

  • Ціна: 120.90 грн.

Доступні опції

Рекомендовані товари
Гербіцид Отаман