• Гербіцид Річард
Річард ®

Системний гербіцид Річард від компанії BEST призначений для використання в аграрному секторі та на землях несільськогосподарського призначення. Виступає дієвим засобом боротьби з широким діапазоном однорічних та багаторічних бур'янів і дерево-чагарникової рослинності. Препарат також набув поширеного застосування для десикації переважно зернобобових культур, кукурудзи, соняшника, ріпаку та льону-довгунця. Поставляється у вигляді водного розчину.
Механізм дії: Діючим компонентом гербіциду Річард виступає гліфосат у формі ізопропіламінної солі. Ця речовина поглинається надземною частиною рослин, пересувається до точок росту й коріння та пригнічує життєво важливі процеси. Зокрема, під впливом препарату у рослин зупиняється синтез амінокислот та починають руйнуватися клітинні мембрани.
Вже через 3-4 дні після обприскування в чуттєвих до гербіциду рослин стає помітним пожовтіння листя та побуріння стебла. Повна загибель бур'янів настає на 7-14 день в залежності від погодних умов. Термін дії препарату на менш чутливі багаторічні рослини може продовжитися до 21 дня.
Особливості Річарду:
•Знищує одночасно надземну частину бур'янів та їхнє коріння;
•Використання в ролі десиканта дозволяє покращити якість урожаю за рахунок зниження вологості посівів;
•Може використовуватися на посівах стійкої до ізопропіламінної солі гліфосату трансгенної сої, захищаючи культуру від характерних для неї бур'янів;
•Не спричиняє негативного впливу на культури в сівозміні;
•Екологічно безпечний та не токсичний для бджіл, птахів і грунтових організмів;
•Сприяє зменшенню кількості механічних обробіток, затримуючи необхідну вологу в ґрунті та захищаючи його від ерозій;
•Може вноситися як наземним, так і авіаційним методами.


КультураНорма витрати гербіциду, л/га
Пари2,0 - 6,0 
Поля, призначені під сівбу зернових2,0 - 6,0
Землі не с/г по призначенню3,0 - 6,0

Умови застосування: Гербіцид Річард для усунення засміченості полів під паром може вноситися максимально двічі. В усіх інших випадках обробка проводиться лише один раз протягом поточного року. Препарат найкраще застосовувати ввечері або вранці за оптимального діапазону температури від +15 до +25°С.
На сільськогосподарських землях Річард вносять навесні перед посівом ярих культур чи максимум за 2-3 дні до появи їхніх сходів або восени в післязбиральний період перед посівом нових культур.
Попередження: Гербіцид Річард не можна застосовувати у досходовий період навесні, якщо є ймовірність великих злив, які можуть загрожувати промиванням препарату в нижні шари ґрунту, де знаходиться насіння. Крім цього, не рекомендується проводити обробку, якщо в найближчі три години очікується дощ, адже це може суттєво знизити ефективність препарату.
Додаткова інформація: Будь-які механічні роботи на оброблених гербіцидом полях рекомендується проводити не раніше, ніж через два тижні.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Річард

  • Виробник: BEST
  • Діюча речовина: Гліфосат
  • Наявність: На складі
  • Ціна: 148.80 грн.

Доступні опції