Який сухий корм для собак краще

Автор в Новини партнерів от .

Сучасні виробники товарів для тварин пропонують великий вибір харчування для собак. Серед них є як продукція для повсякденного раціону, так і ласощі або частування. Раніше було прийнято годувати собаку тим же, що їдять самі люди. Але власники породистих тварин, що беруть участь у виставках, або просто тих, хто сильно дбає про своє домашнього вихованця, такий варіант не влаштовує. Вони вважають за краще купувати тільки найкраще, якісне і збалансоване харчування.

В такому випадку, виникає питання, на які сухі корми для собак варто звертати увагу серед широкого асортименту продуктів. Сучасні виробники пропонують чимало варіантів, що відрізняються за складом, вартості і призначенню. Можна поекспериментувати і спробувати спочатку купувати кілька варіантів, щоб дізнатися, який більше сподобається собаці. У кожної тварини можуть бути індивідуальні переваги в їжі.

Класифікація харчування за класом

Для повсякденного вжитку призначені особливі корми, звані сухими або готовими. З ними нічого додатково робити не потрібно - щоб погодувати собаку, досить просто висипати продукт в миску. По класу сухі корми діляться на кілька видів:

Економ. Це недорогий корм, в якому замість м'яса міститься м'ясо-кісткове борошно, також присутні соя і тваринний жир. У нього також додають консерванти і ароматизатори, тому для постійного живлення такий варіант не підходить, він не дуже корисний для здоров'я.

Преміум. Включає м'ясо з субпродуктами, рисом і рослинними компонентами. Цей варіант дорожчий, але поживний. У ньому мінімальна концентрація шкідливих добавок, а сої практично немає.

Супер преміум. Містять тільки натуральне м'ясо і ідеально збалансовані з урахуванням особливостей породи, віку та інших характеристик тваринного. Зазвичай продаються в зоомагазинах та ветеринарних аптеках.

Є також холістікі, де завжди вказується, з якого м'яса птиці або риби воно зроблено. Містить максимальну кількість вітамінів і клітковини.

Порода і вік собаки

Відомо, що цуценята в день спалюють в кілька разів більше калорій, ніж дорослі, тому їм необхідний корм, що враховує особливості зростаючого організму. Великим породам необхідне живлення з високими показниками насичення, а дрібним навпаки, з максимальним поповненням енергетичних запасів.

Детальніше про корм для собак Royal Canin: https://zoolandia.com.ua/shop/sobakam/suhoy-korm-dlya-sobak/royal-canin

Последнее обновление: Авг 20, 2020

Похожие статьи

Рекомендованные продукты