Яким повинен бути костюм пасічника?

Автор в Новини партнерів от .

Кожному пасічнику під час роботи на пасіці обов’язково потрібен якісний захисний одяг. До таких костюмів встановлюють особливі вимоги, адже бджоляр має прямий контакт з комахами.

Костюм пасічника включає в себе такі елементи: комбінезон (куртку та штани), довге взуття, сітку-маску для обличчя. Вартість такого костюму може бути самою різною, вона залежатиме від багатьох факторів: торговельної марки, тканини, дизайнерського оформлення та інших. Купуючи такий одяг, дуже багато клієнтів обирають костюми бджільника одразу для всіх працівників пасіки.

Обираючи екіпіровку враховувати треба не тільки свої власні побажання і комфорт, але ще й безпеку для бджіл. Ви ж пам’ятаєте, що бджола помирає, одразу після того, як когось вкусить? Тому одяг пасічника має бути дуже міцним та стійким до укусів агресивних комах.

Найважливіші якості – висока якість, зручність та максимальний захист від бджіл. Водостійка тканина дозволить працювати на бджільництві в будь-яку погоду. Крім того, для літніх умов, потрібно піклуватися про те, щоб комбінезон не перегрівався та тканина пропускала повітря.

Чистий, легкий та зручний одяг – це те, що потрібно кожному бджоляру, який має велику пасіку. Гумки на манжетах захищають бджіл від попадання в складки та заплутування. Всі деталі одягу мають щільні застібки, щоб комахи ненароком не заповзли під одяг.

Не Можна працювати з бджолами, коли голова непокрита, спеціальна маска-сітка захистить шию, обличчя та голову пасічника від укусів комах. Обираючи таку маску звертайте увагу на те, що через кольорову сітку погана видимість, тому обирайте білу або чорну.

Комбінезон – основа спецодягу бджоляра

Безумовно, кожний елемент костюму має значну функцію та захищає пасічника, але ключова роль віддається вибору комбінезону, рідше – довгої куртки та штанів. Краще обрати одяг, який виготовлений лише з натуральної тканини – медична тканина або бязь. У комплекті до нього йде спеціальна маска – класична маска-капелюх та євро сітка. На лицьовій стороні комбінезону, є застібка блискавка, що додатково закривається накладкою на кнопках або липучках.

На манжетах рукавів та штанів, а також на талії є прорезинені манжети – для запобігання потрапляння комах. На ноги високе взуття, в яке заправляються штани.

Саме таких одяг, зручний та якісний кожен сучасний бджоляр може швидко та вигідно придбати в інтернет магазині Ваша Пасіка.

Последнее обновление: Апр 16, 2020

Похожие статьи