Як правильно користуватися ехолотом

Автор в Новини партнерів от .

Ехолот - інноваційне пристрій, який зараз використовує не всі рибаки, а багато професійних фахівців не вважають, що вони починають без нього, особливо на незначних водоемах. Він представляє собою сонар, призначений для сканування дна, визначення його рельєфа та глубінів. З підтримкою цього прибора здійснює пошук рибних місць. Так, можна точно побачити, є лише риба на конкретних учасниках водоеми, і настільки її багато.

Ізвестними, наприклад, ехолотами Лаки в Києві та інших містах їх купують дуже активно. Сучасні виробники працюють над функціоналом, старая вдосконалюють і розширюють його. У приватності, серед окремих відомих доступних опцій, виділяється визначення температури води та відстеження динаміки її змін. Так само є окремі моделі для використання летом або зимою. Вони відрізняються можливістю та характеристиками.

Як правильно почати використовувати ехолот

Одним з найголовніших функцій пристрою є зміна глибин. Так, можна визначити, настільки перспективно місце, вибране для рибної лові. Хороші пристрої демонструють інформацію з високою точністю, а після її отримання можна легко детально ознайомитися зі структурою дна. Дисплей виводить своє зображення, додатково показуючи коряги, ями, камні, де тоже може прямувати риба. Совсем мелікі деталі отримують розглянути тільки на кольоровому екрані. Сучасні виробники випускають немало недорогих моделей із такими дисплеями.

Функціональні ехолоти надають інформацію про площі та стані дна, температури води. Для цього використовуються сигнали луча та спеціальні датчики. Наприклад, від історого дна відбивається більший розмір і розсіяний сигнал, порівнюючи з тем, який випромінюється від твердої історії. Датчик повинен постійно знаходитися в русі, щоб картинка показала четко і була відома.

Пошук риби з підтримкою ехолота

У сучасних пристроях передбачена опція пошуку риби, но для професійного рибака вона не має головного знання. Він може використати відомості про структуру дна, глубіну і температуру води, щоб зрозуміти, де є риба, а куда не стоїть плити або ідти. Нужно вчити і то, що вона буде показувати на екрані, тільки якщо на не підпадає найкраще. Із-за розривів у часі попадання та виявлення цих даних не стоїть вважати достовірними.

Більш сучасні покупці звертають увагу на функціональний ехолот Lucky FF518.

Последнее обновление: Мар 18, 2020

Похожие статьи